Відповідно до Закону України "Про охорону дитинства", багатодітна сім’я – сім’я, що складається з батьків (або одного з батьків) і трьох та більше дітей.
Пільги для багатодітних сімей:
1) 50% знижки плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. м. загальної площі житла на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково – 10,5 кв. м. на сім’ю);
2) 50% знижки плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та ін.) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб. Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв. м. опалювальної площі на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково – 10,5 кв. м. на сім’ю;
3) 50 % знижки вартості палива, у тому числі рідкого, у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення;
4) позачергове встановлення квартирних телефонів, абонентна плата за користування якими встановлюється у розмірі 50% від затверджених тарифів.
Пільги щодо плати за користування житлом (квартирної плати), комунальними послугами та вартості палива надаються багатодітним сім’ям незалежно від виду житла та форми власності на нього.
Заступник начальника управління праці
та соціального захисту населення Баланюк О.М.
виконкому Кіровської районної
у місті Кіровограді ради